O nas

Firm JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. powstała i bezustannie się rozwija dla Państwa od 2010 roku. Oferujemy kursy, dzięki którym zdobędziecie odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, zdobywając je bez problemu odnajdziecie się na rynku pracy. Naszą specjalizacją są szkolenia na operatorów wózków widłowych. Dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą szkoleniową, która w łatwy i przystępny sposób przygotowuje do przyszłej pracy. Dzięki naszym kursom obsługa wózków widłowych stanie się dla Państwa niezwykle przyjemna i atrakcyjna.

Otrzymane od nas uprawnienia ułatwią Ci zdobycie pracy w takich krajach jak: Polska, Irlandia, Szkocja lub Niemcy. Dokumenty wydajemy w języku polskim, niemieckim i angielskim bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Do zaoferowania naszym klientom mamy najlepsza obsługę, wyjątkowe standardy usług i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zobowiązujemy się zapewnić profesjonalną obsługę oraz niezbędny zadbany sprzęt do ćwiczeń. Jako firma szkoleniowa jesteśmy odpowiedzialni za umożliwienie Państwu dostępu do szkoleń, dzięki którym rozwiną Państwo swoją karierę zawodową. Możemy zagwarantować, że udziału w organizowanym przez nas kursie na pewno nie pożałujecie. Kursy organizujemy w całym kraju, między innymi w takich miastach jak: Kraków, Łódź, Konin, Poznań, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Katowice, Tychy, Radomsko, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Kościan. Jeżeli nie mieszkasz w pobliżu to nic straconego! Specjalnie dla Was Stworzyliśmy możliwość przeprowadzenia szkolenia na terenie całego kraju – także w Twojej miejscowości.

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jgllogistics.pl